>

رد کردن لینک ها

ورزش کودکان

نتایج بررسی محققان در دانشگاه استرالیای جنوبی ، درباره سرعت دویدن و استقامت قلبی- عروقی کودکان نشان می دهد که سرعت دویدن و استقامت با گذشت سال ها به تدریج کاهش یافته است. در اصل بچه ها امروزه آمادگی کمتری نسبت به والدین خود دارند. این واقعیت می تواند به دلایل مختلفی نسبت داده شود مانند شیوع بازی و دیگر عادات بی تحرکی و مصرف بیش از حد نوشیدنی های حاوی شکر. هرچند نمی توان به اثر دقیق وسواس به بازی را بر سلامتی مشخص کرد. اما هر عاملی که توانایی حضور منظم در فعالیت بدنی را محدود کند به طور منفی بر سلامت قلبی-عروقی اثر می گذارد.

روند سلامت عمومی بچه ها خوب به نظر نمی رسد. بچه ها چاق تر و غیرفعال تر شده اند. پیشرفت های تکنولوژی و تغییرات رفتاری مانند عدم راه رفتن طولانی یا دوچرخه سواری در بحران های سلامت امروزی ها نقش دارد. بچه ها نیاز دارند تا فعال باشند. ما درباره رشد ورزشی طولانی مدت یا کمپ های ورزشی سطح بالا صحبت نمی کنیم، ما به سادگی درباره نیاز به فرصت های حرکتی بیشتر حرف می زنیم.

بسیاری از هیئت های حاکمه در ایالات متحده مانند مراکز پیشگیری و کنترل توصیه می کنند بچه ها 60 الی 90 دقیقه فعالیت بدنی در هر روز مانند دویدن ، پرش ، جست و خیز ، دوچرخه سواری و تقویت عضلات داشته باشند.

به گفتگو بپیوندید